Visas rungtynes atsilikinėjęs „Neptūnas“ patyrė pralaimėjimą

Klaipėdos „Neptūnas“ „Betsafe-LKL“ rungtynėse nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ komandai 73:83 (16:26, 21:17, 16:21, 20:19). Visų rungtynių metu atsilikinėję klaipėdiečiai susitikimo pabaigoje sugebėjo sukurti intrigą, bet tiksint paskutinėms minutėms svečiai žaidė užtikrinčiau.

Susitikimą energingai pradėjo šeimininkai. Po Mato Jogėlos dėjimo, jo komandos pranašumas išaugo iki 7 (8:1).

Vis dėlto „Lietkabelis“ po ankstyvo šalto dušo atsigavo greitai ir sužaidė atkarpą 18:4, po kurios įgijo 7 taškų persvarą (12:19).

Antrajame kėlinyje panevėžiečiai buvo atitrūkę net 13 taškų skirtumu (25:41), bet prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ susigrupavo ir pradėjo mažinti deficitą.

Toms Leimanis, Edgaras Želionis ir Benas Griciūnas pridėjo po du taškus, o vyšnia ant torto tapo Žygimanto Janavičiaus tritaškis, kuris priartino uostamiesčio klubą iki 6 taškų (37:43).

„Neptūno“ achilo kulnas pirmoje rungtynių dalyje buvo prarasti kamuoliai, kurių klaipėdiečiai padarė 9. Svečiai per pirmuosius du ketvirčius padarė vos 4.

Trečiąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo „Neptūnas“, o po B. Griciūno dėjimo svečių atotrūkis sumažėjo iki 2 (45:47).

Bet Panevėžio ekipa ir vėl sugebėjo persigrupuot. Nenado Čanako auklėtiniai spurtavo 15:1 ir susigrąžino dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai vis dar buvo besivejančių vaidmenyje.

Atsilikimą nuo 9 pavyko sumažinti iki 4, kai Martynas Mažeika pataikė tolimą dvitaškį.

Vis dėlto likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutėms, Dovydas Giedraitis pataikė sudėtingą metimą, o „Lietkabelio“ pranašumas vėl tapo 6 taškai (67:73).

Kitoje atakoje Deividas Gailius pridėjo du taškus, bet Gediminas Orelik taip pat atsakė dviem taškais nuo baudos metimų linijos. Uostamiesčio ekipai nepavykus surengti rezultatyvios atakos, dar kartą buvo prasižengta prieš G. Orelik.

Šį kartą jam pavyko realizuoti tik vieną baudos metimą (71:78).

Susitikimą uždarė Panagiotis Kalaitzakis, pataikęs tritaškį metimą (71:81).

Klaipėdos „Neptūnas“: D. Gailius 14 (4 atk.kam.), B. Griciūnas 11 (8 atk.kam.), E. Želionis ir M. Jogėla – po 9, J. Jucikas 8 (4 atk.kam.), Ž. Janavičius 7, T. Leimanis 6.

Panevėžio „Lietkabelis“: V. Lipkevičius 21, G. Orelik 14 (5 rez.perd.), P. Kalaitzakis ir K. Berzinš – po 11, G. Maldūnas 10.