SUBLIZGĖJO. Jaunoji neptūnietė Saulė Mikelionytė dvikovoje su panevėžietėmis pasiekė asmeninius rekordus: surinko 13 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), po krepšiais atkovojo 15 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus. moterulyga.lt nuotr.

Vicečempionės įsibėgėja: iškovota septintoji pergalė

Lietuvos moterų krepšinio lygos vicečempionės Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ krepšininkės iškovojo septintąją pergalę šalies čempionate - išvykoje rezultatu 68:55 (19:14, 17:16, 22:5, 10:20) nugalėjo „MKK Panevėžį“.

Klaipėdos ekipoje asmeninius rekordus gerinusi Saulė Mikelionytė per 30 minučių surinko 13 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą ir 26 naudingumo balus.

Jai geriausiai talkino Brigita Sinickaitė, per 34 minutes pelniusi 18 taškų (7/14 dvit.), atkovojusi 7 kamuolius, atlikusi 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkusi 16 efektyvumo balų.

Panevėžietėms Agnesė Garčinskaitė per 28 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

„Jau senokai buvau įmetusi tritaškį. Grįžus po traumos sunkiai sekasi juos pataikyti. Kai įmečiau, pagalvojau, kad pagaliau įkrito. Tiesiog mėgaujuosi kiekvienomis rungtynėmis ir treniruotėmis, tad smagu žaisti krepšinį“, - po triumfo dėstė „Neptūno-Amberton“ puolėja S. Mikelionytė.

„Neptūnas-Amberton“ su 7 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais Lietuvos čempionate užima trečiąją vietą. Neptūnietės vos 1 pergale atsilieka nuo Lietuvos čempionių Vilniaus „Kibirkšties“ (8 pergalės, 3 pralaimėjimai) krepšininkių, o pirmoje pozicijoje įsitaisė net 12 pergalių iš 13 rungtynių iškovojusios LCC tarptautinio universiteto atstovės.