Valančiūnas neblizgėjo, bet „Pelicans“ sugrįžo ant pergalingų bėgių

Jonui Valančiūnui tai nebuvo pats ryškiausias karjeros vakaras, bet ir be svaresnio lietuvio indėlio „New Orleans Pelicans“ (18-14) sugebėjo iškovoto pergalę, 112:105 (39:37, 20:14, 22:25, 31:29) namuose patiesdamas „Utah Jazz“ (13-19) ekipą.

JV per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei dukart suklydo.

Šeši taškai – kukliausias lietuvio pasirodymas šį sezoną. Tiesa, tiek pat taškų J.Valančiūnas surenka jau ketvirtą kartą.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi pačiomis paskutinėmis minutėmis.

Likus 3 minutėms „Pelicans“ dar buvo priekyje tik vienu tašku (99:98), bet tada Brandonas Ingramas ir Trey Murphy pataikė po tritaškį, dėjimą atliko Larry Nance'as ir šeimininkai nulaužė rungtynes.

Nugalėtojams B.Ingramas surinko 26 taškus, Zionas Williamsonas pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Jutos ekipai suomis Lauri Markkanenas surinko 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Luizianos komanda nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą ir Vakarų konferencijoje žengia septinta.

Jutos kkolektyvui sekasi kiek prasčiau. Prieš tai „Jazz“ buvo laimėjusi tris mačus iš eilės, bet Vakarų konferencijoje rikiuojasi tik dvylikta.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, CJ McCollumas 22, Zionas Williamsonas 21 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Naji Marshallas ir Larry Nance'as – po 9.

„Jazz“: Collinas Sextonas 26, Lauri Markkanenas 24 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Walkeris Kessleris 11, Jordanas Clarksonas 10.