Jonas Valančiūnas

Valančiūnas iš tautiečio teisėjo gavo techninę, o „Pelicans“ subyrėjo Teksase

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (24-17), svečiuose 120:125 (17:33, 42:26, 40:33, 21:33) nusileidęs „Dallas Mavericks“ (24-17) krepšininkams.

J.Valančiūnas nugalėtojams per 20 minučių surinko 6 taškus (2/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, 3 kamuolius prarado, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 metimus blokavo ir gavo 4 pražangas.

Įdomus epizodas nutiko trečiajame kėlinyje. J.Valančiūnui susikibus su Maxi Kleberu mačui vadovavęs Lietuvos teisėjas Gediminas Petraitis savo tautiečiui išrašė techninę pražangą.

Likus 7 minutėms iki mačo pabaigos „Pelicans“ dar pirmavo 111:104, bet tada šeimininkai spurtavp 11:0 ir perlaužė rungtynes.

Pačioje dvikovos pabaigoje Naujojo Orleano ekipai dar buvo sužibusi viltis išsigelbėti, bet lemiamas Brandono Ingramo tritaškis tikslo nepasiekė.

Šiose rungtynėse Dalaso ekipai dėl traumų negalėjo padėti Luka Dončičius ir Dante Exumas, bet nuostabiai žaidė kitas duetas – Timas Hardaway pelnė 41, o Kyrie Irvingas – 42 taškus.

Po šio mačo abi komandos turi po 24 pergales ir 17 pralaimėjimų bei Vakarų konferencijoje dalijasi 6-7 vietas.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 42 (13/28 met., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Timas Hardaway 41 (9/15 trit.), Joshas Greenas 13.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (12/17 dvit.), CJ McCollumas 23 (6 atk. kam.), Trey Murphy ir Larry Nance'as (8 atk. kam.) po 14, Brandonas Ingramas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).