Uostamiesčio derbyje – LCC triumfas prieš „Neptūną-Amberton“

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (4-0) šiame sezone yra paprasčiausiai nesustabdomas. Viliaus Stanišausko auklėtinės uostamiesčio derbyje 69:49 (20:15, 20:11, 15:10, 14:13) užtikrintai nukovė Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ (3-1) ir įsirašė 4 pergalę iš eilės.

Tai buvo kitokios LCC „Neptūno-Amberton“ rungtynės nei matėme MLKL sezono atidaryme Klaipėdoje.

Apsukas LCC pradėjo stipriai didinti antrajame kėlinyje, kai po Dominykos Paliulytės tritaškio atitrūko 28:17, o pirmąją mačo dalį laimėjo 40:26.

Pagreitį pagavusios LCC krepšininkės po ilgosios pertraukos ir toliau spaudė varžoves gynyboje taip net neleisdamos joms pagalvoti apie priartėjimą ir ne itin rezultatyvioje dvikovoje Helovino vakarą LCC įsirašė tvirtą pergalę – 69:49.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Gerda Raulušaitytė, kuri užfiksavo dvigubą dublį ir per 28 minutes surinko 14 taškų (7/9 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus bei 27 naudingumo balus.

Prie pergalės svariai prisidėjo ir Lina Loceniece, kuri per 27 minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvit., 3/11 trit.), taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ gynėja Viktoria Balaban per 30 minučių pelnė 22 taškus (5/15 dvit., 2/10 trit., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

„Neptūnas-Amberton“: Viktoria Balaban 22 (5/15 dvit., 2/10 trit., 6/8 baud., 7 atk. kam.), Rūta Stipra 8 (5 atk. kam.).

LCC: Lina Loceniece 22 (5/6 dvit., 3/11 trit.), Gerda Raulušaitytė 14 (7/9 dvit., 10 atk. kam., 27 naud.), Elizabete Bulane (2/8 trit.) ir Maiara Pereira Dias (4/5 dvit., 5 atk. kam.) po 8, Dominyka Paliulytė 7 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).