UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis prasidėjo Anglijos klubų pergalėmis

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtfinalio varžybos. Pergales iškovojo Anglijos klubai.

Namie rungtyniavę „Manchester City“ futbolininkai 1:0 palaužė Madrido „Atletico“ ekipą. Vienintelį įvartį 70 minutę įmušė Kevinas De Bruyne‘as.

Kur kas daugiau rezultatyvių atakų išvydo Lisabonos žiūrovai. Čia jų palaikoma komanda „Benfica“ 1:3 neatsilaikė prieš „Liverpool“.

Svečiai jau pirmame kėlinyje įgijo akivaizdžią persvarą: po Ibrahimo Konate (17 min.) ir Sadio Mane (34 min.) įvarčių Liverpulio komanda pirmavo 2:0.

Archyvų nuotr.

Ibrahimas Konate. UEFA

Prasidėjus antram kėliniui rezultatą sušvelnino Darwinas Nunezas (49 min.), kuriam tai buvo jau penktas įvartis turnyre. Tačiau pergalę įtvirtino „Liverpool“ puolėjas Luisas Diazas, 87 minutę nuginklavęs šeimininkų vartininką – 3:1.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 13 dieną.

Trečiadienį į kovą stos kitos dvi ketvirtfinalio poros: Londone „Chelsea“ susitiks su Madrido „Real“, o trečia ispanų komanda „Villarreal“ namie kausis su Miuncheno „Bayern“.