EMOCIJOS. „Neptūnas“ po truputį įsibėgėja ir tiek sau, tiek sirgaliams pažėrė teigiamų emocijų. BC „Neptūnas“ (Mato BARANAUSKO) nuotr.

Rekordą pasiekęs „Neptūnas“ jau žvelgia į priekį

(1)

Trečiadienį nuo 18.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ kils į antrąjį šio sezono Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) mūšį. Šįkart klaipėdiečių kelyje - Utenos „Uniclub Casino - Juventus“ krepšininkai.

Šį sezoną (spalio 2 dieną) klaipėdiečiai ir uteniškiai jau kovėsi Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Utenoje Tada pergalę po pratęsimo rezultatu 112:102 iškovojo uteniškiai.

Taigi, neptūniečiams trečiadienį įveikti varžovus ir pajusti revanšo skonį - dviguba motyvacija.

Tai, kad „Neptūnas“ Klaipėdoje gali kautis itin galingai, buvo pademonstruota ir sekmadienį, kai LKL čempionate net 25 taškų skirtumu - 112:87 (28:20, 30:25, 31:21, 23:21) buvo sutriuškinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai.

„Neptūnas“ pasiekė šio sezono klubo rezultatyvumo rekordą ir pakartojo geriausią lygos pasiekimą.

Be to, neptūniečiai atliko 34 rezultatyvius perdavimus ir tai yra naujas LKL sezono rekordas.

„Smagu, kad pasiekėme pergalę, manau, žiūrovams turėjo patikti gana efektingos rungtynės. Tik vienas dalykas - buvo momentas, kai turėjome 20 taškų pranašumą, norėčiau, kad eitume toliau link 30, o ne grįžtume į 12-13 ir duotume šansą varžovams grįžti į rungtynes“, - po sekmadienio rungtynių Klaipėdoje sakė „Neptūno“ vyr. treneris Mindaugas Brazys.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Sterlingas Gibbsas, per 19 minučių pelnęs 20 taškų (3/5 dvit., 4/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Martynas Pacevičius prie pergalės pridėjo 16 taškų, Žygimantas Janavičius - 14 (6 rez. perd., 24 n. b.), Thomasas Rutherfordas - 12 (10 atk. kam.), Deividas Gailius - 10 (3/4 trit.).

Pasvalio ekipos gretose išsiskyrė Kadeemas Jackas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 19 taškų (8/14 dvit., 3/6 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 23 naudingumo balai.