„Real“ sukūrė intrigą: bilieto į pusfinalį savininkas paaiškės Stambule

Madrido „Real” krepšininkai, pirmas dvejas Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes Stambule „Anadolu Efes” ekipai pralaimėję dideliais skirtumais, savo arenoje sugebėjo atsitiesti ir išlyginti serijos rezultatą 2:2.

Ketvirtadienį Madride per ketvirtas rungtynes Ispanijos klubas svečius iš Turkijos nugalėjo 82:76 (19:13, 17:34, 21:19, 25:10).

Antrojo kėlinio pabaigoje „Anadolu Efes” buvo įgijusi 16 taškų pranašumą (47:31) ir pirmavo iki 38 minutės.

Per paskutines 7 minutes Stambulo ekipa sugebėjo pelnyti tik 4 taškus, o „Real” – 23.

Pusę Ispanijos klubo taškų surinko du krepšininkai: Usmanas Garuba (24) ir Jaycee Carrollas (20). Pirmasis dar atkovojo 12 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų.

Organizatorių nuotr.

Usmanas Garuba/Euroleague.net nuotr.

„Anadolu Efes“ ekipos žaidimas taip pat rėmėsi dviem žaidėjais: 23 taškus surinko Rodrigue Beaubois (tritaškiai 5/8), 22 – Shane‘as Larkinas (tritaškiai 3/8, 8 rezultatyvūs perdavimai).

Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos gegužės 4 dieną Stambule.