Pranašumo neišlaikiusi „7bet-Hockey Punks“ pralaimėjo dar vienas rungtynes

Nepaisant lygaus žaidimo pirmajame kėlinyje, įvarčiai krito tik į „7bet-Hockey Punks“ vartus.

Rungtynių starte tikslą pasiekė Artūras Ozolinšas (03:17, rez. perd. Aleksandras Novikovas), o prieš jo pabaigą daugumą realizavo Aleksandras Novikovas (16:09, rez. perd. Renaras Ciprusas, Edgaras Dikis).

Vaizdas ant ledo pasikeitė po pirmosios pertraukos. „7bet-Hockey Punks“ komandą įkvėpė sėkmingas epizodas, kai po Ronaldo Dvončo metimo vartininkas nesustabdė ritulio, o pirmasis situacijoje susiorientavo ir lengvą įvartį pelnė Timonas Mažulis (27:56, rez. perd. R. Dvončas).

Kėliniui artėjant prie pabaigos vilniečiai išlygino rezultatą. Po to, kai „Kurbads“ vartininkas ritulį atmušė priešais save, jį nieko nelaukdamas į vartus pasiuntė Laisvydas Kudrevičius (37:55, rez. perd. T. Mažulis, Marinas Lavrovas).

Po šio epizodo ant ledo susikibo Robertas Jekimovas ir Aurimas Gaidauskas. Latvis grubiai pargriovė vieną iš „pankų“ žaidėjų, o komandos draugą A. Gaidauskas gynė kumščiais. Už tai jis susilaukė 5+20 nuobaudos ir dar antrojo kėlinio pabaigoje buvo išvarytas į rūbinę.

Galiausiai kėlinį „7bet-Hockey Punks“ užbaigė dar vienu pozityviu epizodu. Daugumoje L. Kudrevičius apžaidė kelis oponentus ir ataką užbaigė tiksliu smūgiu į svečių vartus (39:31, rez. perd. Kristapas Nimanis, M. Lavrovas).