Pergalių serija tęsiasi – 3 kartą iš eilės nugalėti „Wolves“

Trečiąją pergalę „Citadele-KMT“ iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ nugalėjęs Alytaus „Wolves“. Po įtemptos ir kovingos akistatos, trečiąją pergalę įsirašė klaipėdiečiai, savo varžovus nugalėję rezultatu 84:90 (19:23, 24:22, 13:20, 28:25).

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos rungtyniavo apylygiai.

A. Wiley rinko taškus po varžovų krepšiu ir traukė savo komandą į priekį, o antroje ketvirčio pusėje, estafetę iš amerikiečio perėmė M. Girdžiūnas, pelnęs 5 taškus.

„Neptūnas“ kėlinį užbaigė pakylia nata, nes M. White’as pasižymėjo tiksliu tolimu metimu ir suteikė savo komandai 4 taškų pranašumą (19:23).

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai tęsė sėkmingą atkarpą: puikiai į rotaciją įsiliejo O. Pleikys, įmetęs 9 taškus, taip pat solidžiai atrodė ir M. Jogėla, pasižymėjęs 8 taškais.

O. Pleikys realizavęs baudos metimą suteikė savo ekipai dviženklę persvarą (25:35).

Vis dėlto tirpstant pirmosios rungtynių dalies laikui, šeimininkai spurtavo 11:2 ir prieš ilgąją pertrauką iš turėto 11 taškų deficito,„Neptūnui“ paliko 2 taškų pranašumą (43:45).

Per pirmąsias 20 susitikimo minučių, rezultatyviausias uostamiesčio ekipos gretose buvo O. Pleikys su 9 taškais, o po 8 taškus pridėjo M. Jogėla ir A. Wiley.

Trečiojo kėlinio pradžioje ir vėl geriau atrodė „Neptūnas“.

Puikus kamuolio judėjimas puolime ir savalaikė pagalba gynyboje padėjo svečiams susigrąžinti dviženklę persvarą (48:58). Atlaikę „Wolves“ bandymus sumažinti atslikimą ketvirčio gale, M. Brazio auklėtiniai išlaikė solidų pranašumą (56:65).

Ketvirtajame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis: šeimininkai pelnė 4 taškus be atsako, bet tuo pačiu atsakė ir „Neptūnas“ (60:69). Itin rezultatyvų ketvirtį ir toliau tęsė R. Kurtinaičio komanda, o klaipėdiečiams sunkiai sekėsi stabdyti A. Caver’ą, po kurio taiklių baudų metimų komandas skyrė 4 taškai (72:76).

Visgi neptūniečiai nesupanikavo, o dvi atakas iš eilės išprovokavęs varžovų pražangas, N. Mineikis realizavo 4 iš 5 baudų metimus (72:80). Lyg dejavu jausmas, po 4 iš eilės šeimininkų taškų komandas dar sykį skyrė 4 taškai (78:82).

Lemiamais rungtynių momentais iniciatyvos ėmėsi gynėjų duetas – M. Girdžiūnas ir Ž. Janavičius, kurie abu pasižymėjo dvitaškiais, bei išprovokavo varžovų pražangas. Šeimininkai bandė kapstytis, bet pergalę savo rankose išlaikė „Neptūnas“.

Klaipėdos „Neptūnas“: A. Wiley (7 atk.kam.) ir M. Girdžiūnas – po 16, M. Jogėla 13 (4 atk.kam.), R. Gustys 10 (4 rez.perd.), Ž. Janavičius (9 rez.perd.) ir O. Pleikys – po 9.

Alytaus „Wolves“: A. Caver’as 24 (5 atk.kam.), K. Žemaitis 17 (4 atk.kam, 4 rez.perd.), M. Delia 13 (4 atk.kam.).