Pergalė paskutinėse „Wolves“ Europos taurės namų rungtynėse

Su savo gerbėjais Europos taurėje („BKT EuroCup“) Vilniaus „Wolves“ atsisveikino pergalingai. Paskutinėse šį sezoną namų rungtynėse turnyre Vilkai įveikė Hamburgo „Veolia Towers“ ir iškovojo septintą pergalę A grupėje – 94:84 (22:20, 34:21, 19:22, 19:21).

Po pergalės Lietuvos sostinės komanda išliko septintoje turnyro lentelės vietoje, grupių etape likus žaisti vienerias rungtynes. Dusyk laimėję svečiai iš Vokietijos užima devintą vietą.

Šeimininkai susitikimą pradėjo kiek susikaustę ir po varžovų vidurio puolėjo Aleksanderio Dziewos tolimo metimo atsiliko 6 taškais (3:9).

Kėlinio viduryje Nedas Pacevičius paprašė minutės pertraukėlės, nes jo vadovaujamiems krepšininkams suklydus ir svečiams įmetus dar vieną tritaškį, komandas skyrė jau 8 taškai – 8:16.

Po jos vilniečiai spurtavo. Tre‘Shawnas Thurmanas pataikė abu baudų metimus, sumažindamas „Wolves“ atsilikimą iki minimumo – 15:16.

Vėliau, likus žaisti minutę, Vilkų legionierius pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir išvedė šeimininkus į priekį – 20:18.

Kėlinį dviem taškais laimėję „Wolves“ antrojo pradžioje vėl atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje (24:26). Pranašumą šeimininkams sugrąžino iš toli pataikęs Jeffery Tayloras.

Po to, paskui save komandą darsyk patraukė T. Thurmanas, uždirbęs nesportinę pražangą ir pelnęs 5 taškus iš eilės.

„Wolves“ įgijo 6 taškų pranašumą, o ketvirčiui įpusėjus, Vilniaus komanda įgijo dviženklę persvarą po tolimo Kristupo Žemaičio metimo – 40:30.

Dar po poros minučių skirtumas pašoko iki 17 taškų (47:30). Ilsėtis ekipos išėjo šeimininkams pirmaujant 56:41.