Vitorijos „Baskonia“

Paskutinės 2021-ųjų Eurolygos rungtynės: R. Giedraitis labiausiai prisidėjo prie „Barcelonos“ sutriuškinimo

(1)

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės šių metų Eurolygos rungtynės. Jas pakilia nuotaika baigė dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (7/11), savo arenoje nepasigailėjusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Barselonos (15/3) ekipos.

Rokas Jokubaitis „Baskonia“ gretose buvo rezultatyviausias: lietuvis pelnė 20 taškų ir padėjo savo komandai varžovus nugalėti 19 taškų skirtumu – 94:75 (20:23, 20:11, 34:20, 20:21).

Per aikštelėje praleistas 31 su puse minutės R. Jokubaitis pataikė 2 dvitaškius iš 4, 5 tritaškius iš 6, vienintelį baudos metimą, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis per nepilnas 11 minučių taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/1) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelonos“ ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po devynių iš eilės laimėtų rungtynių.

Svečių gretose rungtyniavęs Rokas Jokubaitis per 22 minutes pelnė 11 taškų (dvitaškiai 2/7, tritaškiai 1/3, baudų metimai 4/4), po du kartus kamuolį atkovojo ir perdavė mesti bei surinko 9 naudingumo balus.

Vienas iš trijų šių rungtynių arbitrų buvo lietuvis Saulius Račys.