Panevėžio krepšininkai laimėjo dvikovą prieš svečius iš Lenkijos

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (6/11) sužaidė priešpaskutines šio sezono Europos taurės (BKT EuroCup) turnyro rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namie 91:75 (20:22, 28:19, 15:18, 28:16) įveikė Vroclavo „Slask“ ekipą (2/15) iš Lenkijos.

Rezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse svečiai pirmavo po pirmojo kėlinio (20:22), kuriame Hassani Gravettas surinko dešimt taškų.

Apylygį antrą kėlinį geriau užbaigė „7bet-Lietkabelis“, per paskutinę minutę padidinęs savo pranašumą iki septynių taškų (48:41). Per pirmus du kėlinius panevėžiečiams dešimt taškų pelnė Dovis Bičkauskis.

Trečio ketvirčio pabaigoje svečiai iš Lenkijos sugebėjo rezultatą išlyginti (59:59), bet iki lemiamo kėlinio panevėžiečiai vėl išsiveržė į priekį (63:59). Per pirmas trisdešimt minučių abi ekipos pataikė po aštuonis tritaškius.

Pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą šeimininkams pavyko po gero ketvirto kėlinio starto (72:62), bet netrukus iš rungtynių už antrą techninę buvo išvarytas Stefanas Birčevičius.

Nors varžovams dar pavyko priartėti, visgi Panevėžio ekipa nepaleido pergalės iš savo rankų, per kelias paskutines minutes spurtavo 11:0 (89:73) ir užsitikrino laimėjimą.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 21 (3-3/6, 5 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 17 (6 rez. per.), Gabrielius Maldūnas 13 (6 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 10 (5 atk. kam.), Gediminas Orelikas 9 (3-2/7).

„Slask“: Hassani Gravettas 21 (3-5/6), Dušanas Miletičius 16 (2-7/8), Marekas Klassenas 11 (6 rez. per.), Andrejus Voinalovyčius 9.