KLAIPĖDOS „Neptūno-Akvaservio“ komandoje - ilgai lauktos geros emocijos. NKLYGa.lt (V. Selivončiko) nuotr.

Pagaliau pergalė: „Neptūno“ dubleriai nutraukė 8 pralaimėjimų seriją

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ sirgaliai ilgai laukė savo komandos pergalės ir pagaliau jos sulaukė: po dramatiškos kovos uostamiestyje minimalia persvara 69:68 (17:15, 22:11, 21:25, 9:17) įveikti Kauno rajono „Atleto“ krepšininkai.

Taip buvo nutraukta 8 iš eilės pralaimėjimų serija.

Tai buvo vos ketvirtoji „Neptūno-Akvaservio“ komandos pergalė 2023-2024 metų Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) čempionate iš 26 rungtynių.

Ši pergalė klaipėdiečių iš paskutinės turnyro lentelės vietos nepakėlė, tačiau emociškai ir psichologiškai laimėjimas - labai svarbu.

Tiesa, krepšinio sirgalius neramina tai, kad „Neptūno“ dubleriai rungtyniauja banguotai: „Neptūnas-Akvaservis“ į ilgąją pertrauką išėjo būdamas priekyje 13 taškų skirtumu - 39:26.

Visgi pranašumo klaipėdiečiams išsaugoti nepavyko ir dvikovos baigtis sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ net 4 minutes negalėjo pelnyti taškų ir tuo pasinaudojęs „Atletas“ sumažino atsilikimą iki vieno metimo - 58:60.

Lemiamose atakose „Atletas“ turėjo kelias progas persverti rezultatą, bet „Neptūnas-Akvaservis“ atlaikė visus priešininkų bandymus ir šventė pergalę - 69:68.

Klaipėdiečiams Gabrielius Mažeika per 34 minutes pelnė 22 taškus (7/7 dvit., 2/6 trit., 2/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Į „Neptūną-Akvaservį“ sugrįžęs Klaidas Metrikis per 30 minučių surinko 11 taškų (3/5 trit.), 8 atkovotus kamuolius, 2 blokus ir 11 efektyvumo balų.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Julius Liesis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Klaipėdiečiai vertėsi be Lauryno Mikalausko ir Kristupo Grybo, o „Atletas“ - be Mato Mačijausko.