Pabaigoje pabėgęs „7bet-Lietkabelis“ paliko „Gargždus“ be pergalių

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) favoritams įkąsti dar kartą nepavyko „Gargždų“ (0/4) ekipai. Laimono Eglinsko auklėtiniai išvykoje 66:84 (16:25, 18:20, 20:15, 12:24) nusileido Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ (3/1).

Panevėžiečiai rungtynes pradėjo gerokai sėkmingiau (10:2), tačiau svečiai po minutės pertraukėlės persigrupavo ir vedami Ivano Gavrilovičiaus grįžo į rungtynes (14:16). Iki kėlinio pabaigos „7bet-Lietkabelis“ dar kartą atitrūko (25:16), tačiau antrajame persvarą mažino Tado Kararino metimai iš tolimo nuotolio.

Prieš ilgąją pertrauką atstumas tarp komandų vėl buvo dviženklis (40:30), o Justo Furmanavičiaus ir I. Gavrilovičiaus dvitaškius kompensavo tolimas Deivido Sirvydžio šūvis – 45:34.

Kovoje dėl kamuolių dominavę panevėžiečiai įpusėjus trečiajam kėliniui jau taikėsi į triuškinančią persvarą – 56:41. Vis dėlto ketvirtojo kėlinio pradžioje intriga grįžo, „Gargždams“ priartėjus iki šešių taškų (54:60).