„Neptūno" merginų pergalių banga tęsiasi: Rygoje sutriuškino aikštės šeimininkes

Vos trečiadienį per Klaipėdos miesto sporto apdovanojimus geriausia Klaipėdos metų moterų komanda pripažinta Klaipėdos "Neptūno" ekipa toliau pateisina šį vardą - Martyno Airošiaus auklėtinės Latvijos sostinėje Rygoje 24 taškų skirtumu - 89:65 (23:11, 24:12, 19:13, 23:29) sutriuškino Rygos BJBS ekipą.

Tai buvo devintoji iš eilės Klaipėdos "Neptūno" merginų pergalė Baltijos moterų krepšinio lygos čempionate, leidusi dar labiau įsitvirtinti pirmoje turnyro lentelės pozicijoje.

Uostamiesčio ekipoje ryškiausiai spindėjo Marina Solopova, kurios sąskaitoje per 16 minučių buvo 16 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Jai rezultatyviausiai asistavo Viktorija Balaban, per 21 minutę pelnė 22 taškus (3/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 22 efektyvumo balus.

Pralaimėtojoms Franciska Treiliha per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 10/14 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

BJBS: Franciska Treiliha 18 (4/6 dvit., 10/14 baud., 6 atk. kam., 4 per. kam., 29 naud.), Kate Kondratjeva 14 (2/7 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.), Šarlote Pētersone (1/8 dvit., 2/6 trit., 4 kld.) ir Katrina Raina Kalnina (7/9 baud.) po 12.

„Neptūnas-Amberton": Viktorija Balaban 22 (3/5 trit., 7/7 baud.), Maria Delgado (3/8 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Marina Solopova (2/5 trit., 8 atk. kam.) po 16, Rūta Stipra 12 (2/2 trit.), Brigita Sinickaitė 9 (7 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Urtė Ratavičiūtė 8 (6 atk. kam.).