„Neptūno“ dublerių žaidėjas ištempė mūsų studentus į pergalę

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate į pergalių kelią grįžo vicečempionai Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai. Jie savo aikštėje rezultatu 74:70 (19:21, 24:13, 9:17, 22:19) įveikė Lietuvos sporto universitetą (LSU).

Tiesa, klaipėdiečiams šįkart kaip reikiant svilo padai: iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1,5 min. LSU buvo priekyje 9 taškais ir jau atrodė, kad vicečempionai patirs antrąjį iš eilės pralaimėjimą.

Tada iniciatyvos ėmėsi KU žaidėjas Gabrielius Mažeika, kuris prapliupo tolimais metimais - pataikė tris iš eilės tritaškius, dar rezultatyvią ataką pridėjo Kristupas Smirnovas ir KU išsigelbėjo nuo pralaimėjimo.

„Galima sakyti, kad Gabrielius Mažeika mus ištraukė už ausų. Tikrai buvo prastos rungtynės, bet geriau prastai žaisti ir laimėti, nei gerai žaisti ir pralaimėti“, - po dvikovos šyptelėjo KU ekipos treneris Mindaugas Stašys.

Kiek atsikvėpęs jis dar pridūrė: „Nesupratau, kodėl savo aikštėje prastai metėme tolimus metimus: iki tos kritinės ketvirtojo kėlinio akimirkos buvome pataikę vos 3 tritaškius iš 22 bandymų. Gerai, kad per paskutines pusantros minutės Gabrielius Mažeika pagerino šią statistiką ir rungtynes baigėme su 6 pataikytais tritaškiais iš 25.“

Rungtynių didvyris G. Mažeika iš viso pelnė 25 taškus (8/11 dvit., 3/10 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 30 naud. balų). Po 14 taškų prie KU pergalės pridėjo Kristupas Smirnovas ir Matas Narvilas, 10 - Aringas Brazauskas.

LSU gretose dvigubą dublį - 19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių - surinko Lukas Kuzmickas, Tomas Jukna pelnė 12 taškų, Aironas Butkus ir Benas Balčiūnas - po 11 taškų.