„Neptūno" dubleriams nepavyksta išbristi iš nesėkmių liūno: Klaipėdoje nusileista ir „Vyčiui-VDU"

(1)

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis" krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL") čempionate jau kurį laiką neranda rakto į pergales – patirtas penktas iš eilės pralaimėjimas. Šįkart klaipėdiečiai namuose rezultatu 83:90 (26:26, 19:19, 16:22, 22:23) nusileido Šakių „Vyčiui-VDU".

„Neptūnas-Akvaservis" šį sezoną iš 22 rungtynių pergales šventė vos 3 kartus ir „7bet-NKL" turnyro lentelėje žengia pasutiniai – keturiolikti.

Priešpaskutinėje vietoje esantys „Šilutės" krepšininkai klaipėdiečius lenkia jau trejomis pergalėmis.

Šįvakar Klaipėdoje vykusioje akistatoje su Šakių „Vyčiu-VDU", užimančiu šeštąją vietą, jaunieji neptūniečiai kovėsi išties atkakliai ir pergalė buvo ranka pasiekiama.

Du kėlinius kova vyko taškas į tašką ir komandos į pertrauką išsiskirstė esant lygiam rezultatui -  45:45.

Vėliau bangavimų neišvengta – svečiai šiek tiek trūktelėjo į priekį - 55:49, 67:61.

Tada jau pabudę aikštės šeimininkai priartėjo iki 1 metio 71:73, bet vėl aukštesnę pavarą įjungę šakiškiai atitrūko - 81:71 ir jau buvo nebepavejami.

Klaipėdiečiams Radvilas Kneižys per 31 minutę pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis" šioje dvikovoje vertėsi be Kristupo Grybo ir Karimo Rtailo, šakiškiai – be Lauryno Klimo bei Šarūno Vingelio.

„Neptūnas-Akvaservis": Radvilas Kneižys 19 (5/8 trit., 4 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 12 (5/12 dvit., 9 atk. kam.), Matas Repšys (1/6 trit., 7 atk. kam.) ir Kristupas Leščiauskas (4/8 dvit., 1/8 trit., 3 per. kam.) po 11, Matas Narvilas 10 (4 kld.), Deividas Anužis 9 (2/3 trit.), Gabrielius Mažeika 8 (2/4 trit.).

„Vytis-VDU": Eimantas Žilius 25 (6/8 dvit., 4/4 trit., 6 atk. kam., 2 blok., 34 naud.), Augustinas Mikštas 22 (5/7 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 13 atk. kam., 35 naud.), Evaldas Džiaugys 14 (3/7 dvit., 5/5 baud., 6 rez. perd.), Kajus Leliukas 8 (4/7 dvit.).

Artimiausias „7bet-NKL" rungtynes jaunieji neptūniečiai žais gruodžio 21 dieną (ketvirtadienį) išvykoje su Vilniaus „Ryto" dubleriais, o gruodžio 23 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje susitiks su Palangos „Olimpu". Laukia pajūrio ekipų derbis. Šios dvikovos Klaipėdos sporto rūmuose pradžia – 16 val.