„Neptūno-Amberton" merginos - ant bangos: iškovota septinta iš eilės pergalė

Klaipėdos „Neptūnas-Amberton"  Baltijos moterų krepšinio lygoje iškovojo septintąją iš eilės pergalę - savo žiūrovų akivaizdoje net 27 taškų skirtumu - 77:50 (22:13, 21:15, 17:12, 17:10) sutriuškino Kauno „Aistes-LSMU" ekipą.

Neptūnietės su 15 pergalių ir 3 pralaimėjimais pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidusi Brigita Sinickaitė per 30 minučių pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Sėkmingiau rungtynes pradėjusios klaipėdietės galutinai mačą perlaužė trečiajame kėlinyje, kai spurtavo pridėjo 12:0 atkarpą ir įgijo 20 taškų persvarą (55:35).

Po šio smūgio dažnai klydusios kaunietės atsikelti nebesugebėjo.

Šiame susitikime „Aistės-LSMU" padarė 30 klaidų, kai šeimininkės suklydo 17 kartų bei perėmė 21 kamuolį, o po varžovių klaidų pelnė 37 taškus.

Kauno ekipoje Gintarė Paulauskaitė, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 9 taškai (3/5 dvit., 1/1 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Nežinau ar suaktyvino gynybą, tiesiog gavosi tokios situacijos. Norisi žaisti komandiškai, dalintis kamuoliais, nes čia komandinė sporto šaka, o man dalintis kamuoliu yra vienas malonumas", – juokėsi „Neptūnas-Amberton" gynėja Sinickaitė.

„Neptūnas-Amberton": Brigita Sinickaitė 21 (6/11 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 7 per. kam., 32 naud.), Marina Solopova 15 (2/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 26 naud.), Amanda Okodugha 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Maria Delgado 9 (0/7 trit., 3 per. kam.), Viktorija Balaban 8 (2/4 trit., 3 per. kam., 4 kld.).

„Aistės-LSMU": Gintarė Mažionytė 17 (5/12 dvit., 1/9 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Karolina Kazočiūnaitė 13 (3/8 dvit., 2/5 trit., 2 blok., 6 kld.), Gintarė Paulauskaitė 9 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Gedvilė Savostaitė 7 (8 atk. kam.).