Rungtynių pradžioje į priekį pabėgęs „Neptūnas“ iškovojo užtikrintą pergalę

Klaipėdos „Neptūnas“ (11/14) nesulaukė pasipriešinimo rungtynėse su Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5/19) ekipa. Uostamiesčio klubas jau pirmajame ketvirtyje susikrovė dviženklį pranašumą ir atgal nebesidairė, o pergalė pasiekta rezultatu 95:61 (27:8, 26:21, 24:20, 18:12).

Uraganinį puolimą dvikovos pradžioje demonstravęs „Neptūnas“ puikiai naudojosi varžovų neparuoštais metimais. Po B. Griciūno dvitaškio metimo, šeimininkų pranašumas išaugo iki 18 (26:8).

Antrajame kėlinyje D. Adomaičio auklėtiniai toliau gilino „Nevėžis-Optibet“ duobę: M. Jogėla smeigė tolimą metimą, o skirtumas tarp komandų išaugo iki 27 (48:21). Asmeninių pražangų prisirinkę kėdainiečiai turėjo naudotis sąlyginai žemu penketu, o tuo solidžiai naudojosi uostamiesčio ekipa.

Kova dėl atšokusių kamuolių buvo laimėta daugiau nei dvigubai (30:13), taip pat ir rezultatyvūs perdavimai (14:7).

Tikru galvos skausmu varžvovams pirmoje susitikimo dalyje buvo J. Jucikas. Pastarsis pelnė 12 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Vakarėlis „Švyturio“ arenoje tęsėsi ir trečiajame kėlinyje. Pirmuosius 15 taškų „Neptūnas“ surinko atidengęs tolimą artileriją – klaipėdiečiai pataikė visus 5 mestus tritaškius. Negana to, kai T. Leimanis realizavo dvitaškį, klaipėdiečių persvara išaugo iki 35 (70:35).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams buvo likę sutvarkyti formalumus, bet žaidimu vis dar mėgavosi R. Kuksik‘as, bandęs sumažinti Kėdainių ekipos atsilikimą. Svečiams atsilikimą šiek tiek apkarpyti pavyko, bet įtikinama pergale po galutinio švilpuko džiaugėsi klaipėdiečiai.

Klaipėdos „Neptūnas“: J. Jucikas 16 (7 atk.kam.), N. Mineikis 14 (6 atk.kam.), E. Želionis 12 (7 atk.kam.), M. Jogėla 10, B. Griciūnas 10 (6 atk.kam.), O. Pleikys 8 (7 atk.kam.), Ž. Janavičius 8 (13 rez.perd.).

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“: S. Smajlagič‘ius 14 (5 atk.kam.), R. Kuksik‘as 12 (4 atk.kam.), P. Murauskas 12 (5 atk.kam.), D. Vilys 10.