„Neptūnas-Akvaservis“ nuo dugno neatsispyrė: spindėjęs „Perlas“ klaipėdiečiams džiaugsmo nesuteikė

Klaipėdos "Neptūno-Akvaservis" krepšininkai, užimantys paskutinę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyro lentelės vietą, dar labiau grimzta į duobę - patyrė septintąją iš eilės nesėkmę.

Skaudžiausia tai, kad klaipėdiečiai savo žiūrovų akivaizdoje 31 taško skirtumu - 99:68 (25:17, 28:19, 24:19, 22:13) buvo patiesti ne kokių nors lyderių, o priešpaskutinę vietą užimančios komandos - Vilkaviškio "Perlo".

Po šio pralaimėjimo "Neptūnas-Akvaservis" dar labiau susikomplikavo savo padėtį NKL čempionate likti bent jau nepaskutiniais ir galimybė iškristi į žemesnę krepšinio lyga - didėja.

"Neptūnas-Akvaservis" su 5 pergalėmis ir 25 pralaimėjimais yra NKL turnyro lentelės dugne (14 vieta), o artimiausi konkurentai - "Perlas" klaipėdiečius jau lenkia 6 pergalėmis (11 pergalių, 19 pralaimėjimų).

Klaipėdoje vykusi dvikova su "Perlu" išryškino klaipėdiečių bėdas kovojant po krepšiais - vilkaviškiečiai po lenta atkovojo daugiau nei dvigubai daugiau kamuolių - 46:21.

Iki ilgosios pertraukos svečiai susikrovė 17 taškų persvarą - 53:36 ir klaipėdiečiams intrigos atkurti nebepavyko.

Vilkaviškio ekipos gretose klaipėdiečių gynybą draskė Rokas Stankevičius, per 29 minutes pelnęs 24 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud., 6 atkovoti kamuoliai, 29 naudingumo balai.).

Pasistengė ir buvęs "Neptūno-Akvaservis" žaidėjas, tačiau šiemet "Perlo" marškinėlius vilkintis, Klaidas Metrikis. Jis prie savo ekipos pergalės pridėjo 15 taškų (3/7 trit., 11 atk. kam.), Amandas Urkis (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas (2/4 trit., 7 rez. perd.) ir Modestas Žaunieriūnas (2/5 trit., 5 rez. perd.) surinko po 10 taškų.

Klaipėdos komandai Gediminas Leščiauskas per 28 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų. Matas Repšys pelnė 14 (5/7 dvit.), Gediminas Leščiauskas - 11 (3 blok.), Kristupas Keinys - 9, Gabrielius Mažeika ir Rytis Šakaitis (4 rez. perd.) - po 7 tšk.

Kitas NKL rungtynes "Neptūnas-Akvaservis" žais vasario 11 dieną (šeštadienį) Vilniuje su vietos "Ryto" dubleriais. rungtynių pradžia - 17 val. dvikovą tiesiogiai iš Vilniaus internetu transliuos Delfi TV.