„Neptūnas-Akvaservis“ dukart nugalėjo „Kuršius“

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai rado raktą į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pergales - savaitgalį dukart nugalėjo kitą pajūrio ekipą - Palangos „Kuršius“.

Čempionatą pradėję 9 iš eilės pralaimėjimais, jaunieji neptūniečiai po truputį atsitiesia - iškovojo jau trečiąją iš eilės pergalę.

Pasitikėjimo savo jėgomis radę „Nptūno-Akvaservis“ krepšininkai Klaipėdoje „Kuršius“ įveikė dviženkliu skirtumu - 87:77 (18:15, 18:20, 25:15, 26:27), o po dviejų dienų Palangoje jau prireikė nervų karo, tačiau vėl išplėšta pergalė - 64:62 (21:17, 23:16, 13:21, 7:8).

Šiose dramatiškose rungtynėse, likus žaisti minutei, rezultatas buvo lygus, o pergalingą metimą pataikė Lukas Kreišmontas. Jis iš viso per 28 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 3/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Nepaisant šių pergalių, klaipėdiečiai (9 pralaimėjimai, 3 pergalės) ir toliau išlieka paskutinėje - 14 - NKL turnyrinės lentelės vietoje. „Kuršiai“ su 4 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų žengia dvylikti.

Artimiausias NKL rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ žais antradienį Marijampolėje su vietos „Sūduvos-Mantingos“ ekipa. Rungtynes tiesiogiai iš Marijampolės nuo 18 val. transliuos NKL „Youtube“ kanalas.