Neįtikėtina: C. Ronaldo savo komandą gelbsti per trečias iš keturių Čempionų lygos rungtynių

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiamos ketvirto turo rungtynės. Vėl savo meistriškumą pademonstravo „Manchester United“ puolėjas Cristiano Ronaldo, išgelbėjęs savo ekipą nuo pralaimėjimo.

F grupėje stebuklingai nuo pralaimėjimo išsigelbėjo „Manchester United“ futbolininkai. Jau per pridėtą teisėjo laiką išlyginamąjį įvartį įmušė C. Ronaldo (90+1). Po šio įvarčio rezultatas tapo 2:2. Taip išslydo trys taškai ir pergalė iš namie žaidusių Bergamo „Atalantos“ futbolininkų.

C. Ronaldo pasižymėjo ir pirmojo kėlinio pabaigoje (45+1) taip pat lygindamas rezultatą.

Šeimininkų ekipoje pasižymėjo Josipas Iličičius (12 min.) ir Duvanas Zapata (56 min.).

Kaip jau rašėme, šio sezono čempionų lygoje būtent C. Ronaldo įvarčiai padėjo „Manchester United“ ekipai paskutinėmis minutėmis išplėšti pergales F grupėje prieš „Villarreal“ (2:1) ir tą pačią „Atalantą“ (3:2).

Visi antradienio rezultatai

E grupė

Kijevo „Dinamo“ - „Barcelona“ 0:1

Miuncheno „Bayern“ – Lisabonos „Benfica“ 5:2

„Bayern“ 12 taškų, „Barcelona“ – 6, „Benfica“ – 4, „Dinamo“ – 1.

F grupė

„Atalanta“ – „Manchester United“ 2:2

„Villarreal“ – „Young Boys“ 2:0

„Manchester United“ 7 taškai, „Villarreal“ – 7, „Atalanta“ – 5, „Young Boys“ – 3.