Naujas rekordas: futbolininkas 94-ąją rungtynių minutę įmušė įvartį iš 70 metrų

Naujas rekordas: futbolininkas 94-ąją rungtynių minutę įmušė įvartį iš 70 metrų (vaizdo įrašas)

(1)

Sekmadienį, liepos 10 d., vyko Ekvadoro čempionato rungtynės, kuriose "Independiente del Valle" savo aikštėje priėmė "Kumbaya". Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

Fernando Gaiboras pasiekė naują Ekvadoro čempionato rekordą.

Susitikimas sulaukė tarptautinės futbolo bendruomenės dėmesio dėl Ekvadoro futbolininko Fernando Gaybor įvarčio, kurį jis pelnė nuostabiu smūgiu iš savo aikštės pusės.

94-ąją rungtynių minutę Kumbai nepavyko paversti kampinio smūgiu, o 30-metis išdrįso smūgiuoti iš aikštės vidurio, kai pamatė, kad varžovų vartininkas toli išbėgo iš aikštės.

Futbolininkas buvo apdovanotas už drąsą, nes po jo smūgio kamuolys įskriejo į varžovų vartus.

"Opta" duomenimis, Fernando Gaiboras įmušė iš 70,9 m. Tai rekordinis atstumas, iš kurio buvo įmuštas įvartis Ekvadoro čempionate.

Reikėtų pažymėti, kad Guyboras šiose rungtynėse pasirodė kaip atsarginis žaidėjas ir aikštėje praleido tik 27 minutes.

Be įvarčio, ekvadorietis sugebėjo įmušti ir per jam skirtą laiką.

Rungtynės vyko Ekvadoro čempionato antrojo rato pirmajame ture.

Pirmąją sezono dalį "Independiente" baigė ketvirtoje vietoje, nuo lygos lyderio atsilikdama trimis taškais.

Fernando Gaiboras pasiekė naują Ekvadoro čempionato rekordą. Fernando Gaibor / nuotrauka twitter.com/IDV_EC