Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė

Lietuvos rinktinė laimėjo tarptautinį turnyrą Vilniuje

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė laimėjo trijų komandų tarptautinį turnyrą Vilniuje.

„Pramogų“ arenoje vykusiame turnyre sekmadienį mūsų šalies rinktinė užtikrintai 4:0 įveikė Estijos rinktinę ir iškovojo pirmąją vietą. Antros liko estės, o trečioje pozicijoje prieš Lietuvą 4:5 po pratęsimo kritusi Ukraina, kuri vėliau 1:3 pralaimėjo ir Estijos atstovėms.

Pirmajame kėlinyje abi rinktinės įvarčių nepelnė, bet Lietuvos rinktinė du kartus buvo labai arti tikslo. Klara Miuller iš pradžių pataikė į virpstą, o vėliau sudrebino ir skersinį, bet abu kartus ritulys vartuose nepabuvojo.

Būtent K. Miuller buvo pirmoji šiose rungtynėse pasižymėjusi įvarčiu: metimu vartininkei tarp kojų ji antrajame kėlinyje išvedė rinktinę į priekį (26:21, rez. perd. Emilija Tučiūtė). Negana to, vėliau ji pasižymėjo ir antrąjį kartą, pasiųsdama ritulį į viršutinį vartų kampą (37:39).

Antrojo kėlinio pabaigoje varžoves nustebino Gabija Petrauskaitė, kuri gudriu metimu iš už vartų nuo varžovių vartininkės ritulį įskraidino į vartus (38:06, rez. perd. Viltautė Jasinevičiūtė).

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė kontroliavo rungtynes ir neleido varžovėms sugrąžinti į jas intrigos. Negana to, gražią rinktinės ataką po kelių tikslių komandos draugių perdavimų užbaigė Ramunė Maleckienė (55:08, rez. perd. K. Miuller, V. Jasinevičiūtė).

Šiose rungtynėse geriausia susitikimo žaidėja Lietuvos rinktinės gretose buvo pripažinta puikų susitikimą sužaidusi vartininkė Viltė Beličenkaitė, kuri atrėmė visus 30 Estijos rinktinės metimų į jos vartus.