Lenkijoje - rekordai ir geriausias pasaulio rezultatas

Klaipėdos veteranai įrodė, kad dar turi parako, ir pergalėmis džiugina ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Šįkart klaipėdiečių pavardės skambėjo Lenkijos mieste Olštyne vykusiame 31-ajame lengvosios atletikos meistrų čempionate.

Minėtose varžybose puikiai Klaipėdai atstovavo du lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas“ nariai - Lina ir Vytautas Zaniauskai.

Vytauto laimėjimai įspūdingi: pasiekti du Lietuvos rekordai ir geriausias pasaulio rezultatas.

Nuo dabar 60 metų amžiaus grupės 200 m bėgimo rungties rekordas - 26,24 sek., o 300 m barjerinio bėgimo rekordas - 45,64 sek. Minėtas rekordas iki V. Zaniausko įspūdingo pasiekimo buvo nejudinamas beveik trylika metų. Nenuostabu, kad šis rezultatas yra geriausias šių metų rezultatas pasaulyje.

Ankstesnį 300 m barjerinio bėgimo Lietuvos rekordą 2008 metų rugsėjo 1 dieną Malmėje (Švedija) buvo pasiekęs kaunietis V. Majauskas - 51,46 sek.

Be to, Vytautas tapo absoliučiu 100 m barjerinio bėgimo varžybų nugalėtoju tarp visų amžiaus grupių.

Vytauto žmona Lina Zaniauskienė (55 metų amžiaus grupė) iškovojo visų spalvų medalius - šuolio į aukštį sektoriuje ji laimėjo auksą, šokdama į tolį - sidabrą, bėgdama 200 m - bronzą.

MEDALININKĖ. Lina Zaniauskienė iškovojo visų spalvų medalius. „Ąžuolo“ klubo nuotr.