LCC merginos šį sezoną jau trečiąkart nugalėjo neptūnietes

Trys tarpusavio susitikimai tarp dviejų Klaipėdos ekipų - LCC tarptautinio universiteto ir “Neptūno-Amberton” merginų ekipų ir visos trys LCC komandos pergalės.

Viliaus Stanišausko auklėtinės šį sezoną ne žodžiais, o darbais įrodinėja, kad pernai pirmą kartą istorijoje iškovoti LCC merginų bronzos medaliai - tik pradžia į didesnes aukštumas.

Šįkart minėtos Klaipėdos ekipos kovėsi Baltijos moterų lygoje. Rungtynės Sporto rūmuose baigėsi rezultatu 71:65 (17:10, 15:24, 21:10, 18:21) LCC ekipos pergale.

Pastarosios su 11 pergalių ir 2 pralaimėjimais yra Baltijos moterų krepšinio čempionato lyderės. “Neptūnas-Amberton” su 9 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima 3 vietą.

Šįkart LCC lyderės Gerdos Raulušaitytės sąskaitoje per 34 minutes buvo 19 taškų (6/10 dvit., 7/11 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

Pralaimėtojų gretose Viktorija Balaban per 32 minutes pelnė 19 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 efektyvumo balą.

„Visų pirma po ilgosios pertraukos pakeitėme gynybos sistemą, pradėjome gintis agresyviau ir puolime daugiau dalinomės kamuoliu. Per ilgąją pertrauką pasakiau, kad nežaidėme kartu, padarėme tik 3 rezultatyvius perdavimus, tad tokie pagrindiniai akcentai buvo“, – po pergalės dėstė LCC strategas Vilius Stanišauskas.

„Neptūnas-Amberton“: Viktorija Balaban 19 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Maria Delgado 16 (4/9 trit., 5 kld.), Marina Solopova 14 (3/8 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Brigita Sinickaitė 7 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.).

LCC: Gerda Raulušaitytė 19 (6/10 dvit., 7/11 baud., 7 atk. kam., 26 naud.), Elizabete Bulane 17 (2/7 dvit., 3/8 trit., 10 atk. kam., 4 kld.), Neda Pliatkutė 9 (5 atk. kam., 6 kld.), Lina Loceniece 8 (2/12 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Maisa Pereira Dias 7 (3/8 dvit., 10 atk. kam.).

Tai jau trečioji LCC komandos pergalė prieš neptūnietes. Pirmosios rungtynės buvo laimėtos rugsėjo 25 dieną vos 2 taškų skirtumu - 72:70, o antrosios, spalio 31 dieną, 20 taškų skirtumu - 69:49, trečiosios - 6 taškų skirtumu - 71:65.