LCC krepšininkės šį sezoną nežino pralaimėjimo skonio - be vargo nukovė ir Daugpilio krepšininkes

(1)

Praėjusio sezono Lietuvos momerų krepšinio lygos bronzinės prizininkės Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės šį sezoną maloniai stebina - laimėjo jau dešimtas rungtynes iš eilės.

Viliaus Stanišausko auklėtinės šį zezoną talžo visas savo varžoves tiek Lietuvos, tiek Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatuose.

Šeštadienį LCC tarptautinio universiteto studentės Baltijos krepšinio lygos čempionato rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje net 31 taško skirtumu - 81:50 (31:5, 16:6, 16:9, 18:30) sutriuškino Daugpilio universiteto ekipą.

Klaipėdietės pamatus pergalei padėjo jau per pirmas susitikimo minutes, kai pelnė 22 taškus be atsako, o pirmąją mačo dalį laimėjo 47:11.

Po tokio vaizdo aikštelėje sirgaliai dėl rungtynių nugalėtojo klausimų jau neturėjo.

Paskutiniame kėlinyje LCC atleido aukščiausią pavarą, ir per paskutines 10 minučių Daugpilio komanda pelnė daugiau taškų nei per paskutinius 3 ketvirčius kartu sudėjus bei laimėjo kėlinį 30:18.

LCC lyderė Gerda Raulušaitytė tradiciškai užfiksavo dvigubą dublį ir vos per 16 minučių pelnė 21 tašką (8/10 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Katrīna Eva Millere, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 12 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 1 rezultatyvus perdavimas bei 11 naudingumo balų.

LCC: Gerda Raulušaitytė 21 (8/10 dvit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 34 naud.), Kateryna Chikaodiri Dike 16 (5/8 dvit., 6/8 baud., 7 atk. kam.), Lina Loceniece 12 (4/12 trit.), Maisa Pereira Dias 10 (4/7 dvit., 4 rez. perd.), Dominyka Paliulytė 8.

Daugpilio universitetas: Kinga Piedel 13 (4/9 dvit., 1/8 trit., 6 kld.), Katrīna Eva Millere 12 (4/4 dvit., 4 kld.), Mila Luzgina (4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Anna Liepiņa (2/7 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.) po 7.