LYDERĖS. LCC tarptautinio universiteto krepšininkės, iškovojusios 11-ąją pergalę, dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje. moterulyga.lt nuotr.

Klaipėdos merginų pergalės

Klaipėdos moterų krepšinio komandos - LCC tarptautinis universitetas bei „Neptūnas-Amberton“ ir toliau įrodinėja, kad praėjusiais metais neatsitiktinai iškovojo Lietuvos moterų krepšinio lygos medalius. Klaipėdietės pergalingai žingsniuoja ir 2023-2024 metų sezoną.

Krepšinio bendruomenę itin maloniai stebina praėjusio sezono bronzinės prizininkės LCC tarptautinio universiteto krepšininkės.

Viliaus Stanišausko auklėtinės iš 12 „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ rungtynių triumfavo jau 11 kartą.

Šįkart LCC atstovės savo namų tvirtovėje rezultatu 81:72 (30:20, 11:14, 16:16, 24:22) įveikė „Šiaulių-Vilmers“ ekipą.

Karjeros naudingumo rekordą pakartojusi Maisa Dias per 30 minučių pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Gerda Raulušaitytė prie pergalės pridėjo 22 taškus (6/9 dvit., 2/2 trit., 9 atk. kam., 34 naud. balai), Urtė Slavickaitė - 12 (4/5 dvit., 5 kld.), Elizabete Bulane - 11 (2/4 trit., 8 rez. perd.).

Šiaulių ekipos lyderės Cassidy Mihalko sąskaitoje per 38 minutes - 22 taškai (5/10 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

LCC krepšininkės yra vienvaldės „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ turnyro lentelės lyderės.

Kita uostamiesčio ekipa - Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ į šio čempionato sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę (yra patyrusios 5 pralaimėjimus).

Šįkart Martyno Airošiaus auklėtinės Vilniuje 79:70 (15:23, 23:11, 23:16, 18:20) įveikė praėjusio sezono čempionę - Vilniaus „Kibirkštį“ (9 pergalės, 3 pralaimėjimai).

„Neptūno-Amberton“ ekipos vedlė Viktorija Balaban per 35 minutes surinko 31 tašką (2/2 dvit., 7/13 trit., 6/6 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 31 naudingumo balą.

Brigita Sinickaitė prie pergalės pridėjo 18 taškų (4/8 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Saulė Mikelionytė - 11 (5/5 baud., 6 atk. kam.), Marina Solopova - 10 (2/10 trit., 5 atk. kam.).

Vilniečių nuo nesėkmės neišgelbėjo Gabrielė Šulskė, kuri per 35 minutes pelnė 20 taškų (2/4 dvit., 4/8 trit., 4/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 efektyvumo balus.

TREČIOS. „Neptūno-Amberton“ merginos su 6 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ turnyro lentelėje žengia trečios. moterulyga.lt nuotr.