Klaipėdos lengvaatlečiui - antrasis pasaulio meistrų čempiono titulas

(1)

Klaipėdos "Ąžuolo" klubo narys Vytautas Zaniauskas Torunėje (Lenkija) vykusiame IX pasaulio meistrų uždarų patalpų čempionate iškovojo antrąjį medalį. Šįkart jis visus savo varžovus pranoko 60 m barjerinio bėgimo rungtyje.

Jo užfiksuotas laikas - 8,34 sek. - geriausias pasaulyje tarp šešiasdešimtmečių.

Jo žmona Lina Zaniauskienė (W60) pasiekė naują Lietuvos rekordą penkiakovėje – 2860 tšk. Tai jai lėmė šeštąją vietą tarp pasaulio meistrų.

"Vakarų eksprese" jau rašėme, kad Vytautas Zaniauskas planetos čempionu tapo penkiakovės rungtyje tarp 60-64 metų amžiaus grupės dalyvių.

V. Zaniauskas, surinkęs 4022 taškus, pranoko 25 dalyvius ir pasipuošė planetos aukso medaliu.

Toks taškų kiekis penkiakovėje - tai naujas Lietuvos rekordas.

Jis 60 m barjerinį bėgimą įveikė per 9,39 sek. į tolį nušoko 5 m 15 cm, rutulį nustūmė 12 m 3 cm, šuolio į aukštį sektoriuje peršoko 1 m 51 cm kartelę ir 1000 m nubėgo per 3 min. 40,62 sek.

Taip pat Torunėje žibėjo ir kitas „Ąžuolo“ klubo narys Tomas Turskis. Jis iškovojo šuolio į aukštį rungties aukso medalį, peršokęs 2 m 5 cm kartelę.