Klaipėdos lengvaatlečiams - tarptautiniai startai ir medaliai

Pastarosiomis dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) auklėtiniai puikiai startuoja tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose.

Baltijos šalių jaunučių komandiniame čempionate, vykusiame Ogrėje (Latvija), iškovoti 6 medaliai.

Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo 9 LAM sportininkai.

Sidabro medalius iškovojo Gaelle Zilys (800m, treneris Linas Bružas) ir Mindaugas Štikonas (šuolis į aukštį, tr. Alvydas Šilauskas).

Bronzos medalius pelnė Austė Kvaukaitė (disko metimas, tr. Algimantas Pleskys), Nikita Kazabekov (šuolis į tolį, tr. Natalija Krakienė), Vincentas Vrašinskas (trišuolis, tr. Donatas Senkus) ir Oskaras Šleinius (rutulio stūmimas, tr. Karolis Murašovas).

Arti medalių buvo dar trys klaipėdiečiai: Artemij Sklema - 4 vieta (rutulio stūmimas, tr. Valerijus Murašovas), Perla Navickė - 6 vieta (400m, tr. Mindaugas Krakys) ir Grėjus Gudavičius - 6 vieta (1500 m kliūtinis bėgimas, tr. Mindaugas Krakys).

Šiandien trenerio Donato Senkaus auklėtinė Gabija Klimukaitė Europos jaunimo iki 23 m. čempionate Espoo (Suomija) užėmė 30 vietą

Gabija Klimukaitė

Gabija 100 m barjerinio bėgimo penktame atrankos bėgime atkarpą įveikė per 14,05 sek.

Liepos 15 dieną Šiauliuose šeši LAM sportininkai startuos Baltijos šalių jaunių komandiniame čempionate.

Į Lietuvos rinktinės sudėtį pateko: Urtė Aušraitė (100m ir 4x100m), Aliana Odebiyi (400m ir 4x400m), Gabija Mockutė (100m b/b ir šuolis į tolį), Skaistė Samsonova (šuolis į aukštį), Valentas Mockus (3000m) ir Karolis Lapinskas (trišuolis).