VARŽYBŲ AKIMIRKOS. Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtiniai Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate žibėjo visu ryškumu - dominavo įvairiose rungtyse ir kopė ant prizininkų pakylos laiptelio. Dariaus KIBIRKŠČIO nuotr.

Klaipėdos lengvaatlečiams - per tuzinas medalių

Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) lengvaatlečiai iškovojo net 14 medalių.

Pirmąją varžybų dieną Vilniaus lengvosios atletikos manieže vykusiose pirmenybėse aukso medalius skirtingose rungtyse iškovojo Mindaugas Štikonas (šuolis į aukštį), Salvijus Butkus (šuolis į tolį) ir Skaistė Samsonova (šuolis į aukštį).

Puikiai klaipėdiečiai startavo ir 4x200 mix estafetės varžybose: Karolis Lapinskas, Urtė Aušraitė, Artūras Taurinskas, Eva Aušraitė iškovojo aukso medalius.

Sidabro medaliais pasipuošė Vigailė Milašauskaitė (šuolis į aukštį), Nikita Kazabekov (šuolis į tolį), Grėjus Gudavičius (2000 m kliūtinis bėgimas).

Bronzą pelnė Roberta Bliujūtė (1500 m kliūtinis bėgimas).

Antrąją varžybų dieną klaipėdiečiams sužibo dar 6 medaliai.

Trišuolio rungtyje Karolis Lapinskas tapo čempionu, o Salvijus Butkus užėmė antrą vietą.

Rutulio stūmimo rungtyje Oskaras Šleinius neturėjo lygių, Artemij Sklema tapo Lietuvos jaunių vicečempionu.

200 m bėgimo distancijoje Aliana Odebiyi iškovojo antrą vietą, o Sofija Butkutė - trečiąją.