ČEMPIONAI. Klaipėdos „Kuršiai“ - geriausi Baltijos šalyse. RK „Kuršiai“ nuotr.

Klaipėdos „Kuršiai“ - Baltijos regbio čempionato nugalėtojai

(2)

Klaipėdos regbio klubas „Kuršiai“ tapo pirmojo Baltijos regbio čempionato nugalėtojais. Klaipėdiečiai, viso čempionato metu nepatyrę nė vieno suklupimo, Klaipėdoje į viršų kėlė nugalėtojų taurę.

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro stadione vykusiose finalinėse rungtynėse „Kuršiai“ po atkaklios ir gražios kovos rezultatu 19:18 palaužė Šiaulių „BaltRex“ dublerius.

Geriausiais finalinio mačo žaidėjais tapo Ernestas Lisauskas („Kuršiai“) ir Elonas Dubovikas („BaltRex - dubleriai“).

Finale „Kuršių“ ekipai 9 taškus pelnė Deivid Popkov, po 5 - Nortas Albavičius ir Ernestas Lisauskas.

„BaltRex-dublerių“ gretose pasižymėjo Elonas Dubovikas (8 taškai), Vytaras Linkus (5 taškai) ir Tadas Urbietis (5 taškai).

Iš viso Baltijos regbio čempionato „Kuršių“ ekipos sąskaitoje - 5 pergalės iš 5.

Pirmą kartą vykęs Baltijos regbio čempionatas - Lietuvos ir Latvijos regbio federacijų organizuojamas turnyras, kurio iniciatoriais tapo „Kuršių“ valdybos nariai.

Rugpjūčio mėnesį startavusiame čempionate dalyvavo 8 komandos - 4 Lietuvos („Kuršiai“, „BaltRex-dubleriai“, „Citma - Kalvis - Jupoja“, „Perkūnas“) ir 4 Latvijos („Lači“, „Fenikss“, „Livonia“, „Eži“).

Šiuo čempionatu siekiama skatinti tarpusavio bendradarbiavimą bei regbio plėtrą tarp Baltijos šalių.