LIŪDNOS LYGIOSIOS. "Dragūnas" Klaipėdoje su Belgijos "Sezoens Achilles Bocholt" komanda sužaidė lygiosiomis, tačiau toks rezuyltatas netenkino nmei jų, nei sirgalių. RK "Dragūnas" nuotr.

Klaipėdos „Dragūnas" baigė žygį Europoje

(1)

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos "Dragūnas" atsakomisoios EHF Europos taurės turnyro rungtynėse su Belgijos "Sezoens Achilles Bocholt" komanda sužaidė lygiosiomis - 26:26 (16:14), tačiau tto nepakako, kad žengtų į kitą etapą.

Prieš savaitę dragūniečiai Belgijoje buvo pralaimėję 5 įvarčių skirtumu - 27:32 (13:16).

Taigi, užduotis panaikinti šį deficitą - neįgyvendinta.

Klaipėdiečiai namuose po pirmojo kėlinio pirmavo 2 įvarčiais - 16:14 ir įžiebė savo sirgaliams viltį, bet deja, antrasis kėlinys nesiklostė taip, kaip pageidavo "Dragūno" sirgaliai.

Klaipėdoje vykusiose rungtynėse "Dragūną" tempė 8 įvarčius įmetęs Tomas Drakšas, Gytis Šmantauskas pridėjo 5 įvarčius, Vladislav Korzhuk - 4, Ighor Odinokov ir Mykols Lapiniauskas - po 3, Matas Kairys - 2, Karolis Stropus - 1 įv.

Būtent iš pastarojo žaidėjo, kuris į Klaipėdą grįžo iš Islandijos, buvo tikimasi solidesnio indėlio.

"Dragūnui" šiemet žygis Europoje baigtas, teks labiau koncentruotis į Baltijos rankinio lygos ir Lietuvos rankinio lygos kovas.