Klaipėdiečiams - kelialapiai į Kiprą

Šiauliuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų savigynos imtynių (sambo) čempionate puikiai pasirodė klaipėdiečiai - iškovoti keturi aukso ir vienas bronzos medaliai.

Čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Maksimas Jakovlevas (iki 58 kg), Akvilė Titorenko (per 80 kg) ir Marius Rudnickas (iki 98 kg), kovinėse varžybose lygių neturėjo Gintaras Katkus (iki 58 kg).

Visi šie klaipėdiečiai pelnė kelialapius į gegužės 26-29 dienomis Limasolyje (Kipras) vyksiantį Europos čempionatą.

Klaipėdai bronzos medalį dar iškovojo mūsų mieste gyvenantis ir čia savo verslą įkūręs Sakartvelo atstovas Irakli Akrakchadzė (per 98 kg).

Bendroje komandinėje įskaitoje Klaipėdos komanda iškovojo antrąją vietą, nusileidusi tik vilniečiams (7 aukso medaliai).

Klaipėdiečius varžyboms ruošė treneriai Jonas Tilvikas ir Andrius Mikėnas.

„Noriu pagirti Maksimą Jakovlevą, kuriam vos 17 metų ir jis šiemet tapo tiek jaunių, tiek jaunimo, tiek suaugusiųjų čempionu. Jis demonstruoja puikią sportinę formą ir meistriškumą“, - pasidžiaugė J. Tilvikas.

Jonas Tilvikas

SU TROFĖJUMI. Jonas Tilvikas laiko komandinėje įskaitoje iškovotą antrosios vietos taurę.