Kazys Maksvytis apie Roko Jokubaičio akinius

Kazys Maksvytis apie Roko Jokubaičio akinius, avį ir vilką bei rinktinę

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, besiruošianti rugsėjo 1 dieną Vokietijoje prasidėsiančiam Europos krepšinio čempionatui, Klaipėdoje draugiškose rungtynėse be didesnio vargo nugalėjo estus - 84:70 (21:12, 20:14, 28:19, 15:25).

Vienu metu komandas skyrė ir 25 taškų skirtumas - 69:44.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų surinkęs Martynas Echodas, Rokas Giedraitis pridėjo 13, Tomas Dimša - 10, Marius Grigonis - 9, Kristupas Žemaitis, Donatas Tarolis (6 atk. kam.) ir Laurynas Birutis - po 7, Arnas Butkevičius - 6, Eigirdas Žukauskas - 5, Lukas Lekavičius - 3, Rokas Jokubaitis - 2 taškus (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Iš estų išsiskyrė 15 taškų surinkęs Kristianas Kullamae, 14 surinko Matthias Tassas, 9 - Siimas-Sanderis Vene.

Po pergalės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kazys Maksvytis kalbėjo: "Pirmos rungtynės parodo mūsų pasirengimo lygį.

Manau, kad žaidėme neblogai – tris kėlinius laimėjome, ketvirtajame kėlinyje šiek tiek paleidome iniciatyvą.

Pavyko pasitreniruoti, rotuoti visus žaidėjus, naujokams duoti laiko.

Kaip sakant: „Ir vilkas sotus, ir avis sveika“. Laimėjome pergalę, bet ką taisyti tikrai yra.

Padarysime tam tikras išvadas ir eisime toliau“, – pabrėžė K. Maksvytis.

Kalbėdamas apie buvusį Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinį, "Barcelonos" žaidėją Roką Jokubaitį, K. Maksvytis užsiminė, kad galbūt jam šiek tiek trukdo aqkiniai.

"Rokas Jokubaitis dar jaučiasi nejaukiai, nes vis dar turi žaisti su akiniais, tai riboja matymo lauką.

Tikimės, kad po kiek laiko atsikratys ir bus laisvesnis", - sakė K. Maksvytis.

Jau rugpjūčio 7 dieną lietuvaičiai Alytuje susitiks su ta pačia Estijos ekipa, rugpjūčio 10 d. (Kaune) ir rugpjūčio 11 d. (Vilniuje) kausis su Suomija, rugpjūčio 16 d. (išvykoje) ir rugpjūčio 18 d. (Vilniuje) su Ispanija, rugpjūčio 19 d. (Vilniuje) su Nyderlandais.

Paskutinę rugpjūčio savaitę jau lauks ir dvi oficialios rungtynės - FIBA 2023 m. Pasaulio taurės atrankos rungtynės su vengrais (išvykoje rugpjūčio 24 d.) ir su Juodkalnija (rugpjūčio 27 d. Kaune).