Jonas Valančiūnas

Jonas Valančiūnas į krepšį žiūrėjo retai, bet tritaškiais varžovus užpylę „Pelicans“ pagerino rekordą

„New Orleans Pelicans“ su Jonu Valančiūnu (25-17) sugrįžo į pergalių kelią ir savo aikštėje 132:112 (43:36, 23:25, 30:21, 36:30) įveikė „Charlotte Hornets“ (8-30) ekipą.

Lietuvos rinktinės kapitonas aikštėje praleido 25 minutes, bet didesnio vaidmens šiame mače neatliko – pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, padarė po vieną klaidą ir pražangą.

3 per rungtynes išmesti metimai – mažiausias JV rezultatas šį sezoną. 4 pelnyti taškai – pakartotas žemiausias rezultatyvumo rodiklis.

Bet Willie Greeno komandai tai nesutrukdė į savo areną po penkių išvykos mačų sugrįžti pergalingai.

Šiame mače šeimininkai pataikė net 25 iš 47 (53 proc.) tritaškių, pagerino klubo rekordą ir tai buvo pagrindinis raktas į pergalę.

Dviženklę persvarą Luizianos komanda susikrovė jau pirmajame kėlinyje ir atgal nesidairė.

Nugalėtojams Brandonas Ingramas per 33 minutes surinko trigubą dublį – 28 taškus, 10 kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Svečių ekipai buvęs Prienų klubo lyderis LaMelo Ballas pelnė 29 taškus.

„Pelicans“ komanda iš pastarųjų dešimt mačų laimėjo septynis ir Vakarų konferencijoje užima penktąją vietą, kas suteiktų komandai tiesioginį bilietą į atkrintamąsias.

Šarlotės komanda Rytuose yra trylikta.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 28 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), CJ McCollumas 22 , Jordanas Hawkinsas 21, Trey Murphy 18, Zionas Williamsonas 13.

„Hornets“: LaMelo Ballas 29, Terry Rozieras 25, Milesas Bridgesas 19, Nickas Richardsas 10.