Jauniesiems klaipėdiečiams - nugalėtojų taurė

(1)

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro jaunieji imtynininkai žibėjo Vilkaviškyje vykusiame Lietuvos U13 imtynių čempionate - net devyni klaipėdiečiai tapo čempionais, o komandinėje įskaitoje mūsų miesto komanda iškovojo nugalėtojų taurę.

Klaipėdiečių pavardės skambėjo tarp daugiau nei 120 dalyvių iš įvairių šalies miestų ir miestelių.

„Puikus rezultatas - gera dovana treneriams“, - džiaugėsi Klaipėdos laisvųjų imtynių treneris Andrejus Iljinas.

Iš viso klaipėdiečiai iškovojo net 16 medalių - 9 aukso, 2 sidabro ir 5 bronzos.

Lietuvos U13 čempionais tapo Nikita Ten (iki 29 kg), Ilja Jakovlev (iki 38 kg), Mark Iljin (iki 41 kg), Denas Uoka (iki 44 kg), Arnas Zbormirskis (iki 50 kg), Dmitrij Maikov (iki 62 kg), Daniil Čiuchraj (iki 66 kg), Klajus Smolskas (iki 73 kg) ir Varvara Danilenkova (iki 46 kg).

Vicečempionų laurus iškovojo Simas Putrius (iki 58 kg) ir Roman Rodin (iki 62 kg).

Bronzos medaliais pasidabino Daniil Sumichin (iki 29 kg), Saulius Putrius (iki 44 kg), Elijus Petrovas (ki 44 kg), Nikita Vasiljev (iki 47 kg) ir Danielius Platakis (iki 66 kg).

Šiuos sportininkus varžyboms ruošė Klaipėdos trenerių brigada: Vytautas Baltuonis, Olegas Voitechovskis, Edgaras Voitechovskis ir Andrejus Iljinas.

APDOVANOJIMAI. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro treneris Andrejus Iljinas kopė ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio ir jam buvo įteiktas komandinis trofėjus.

VARŽYBŲ AKIMIRKA. Klaipėdiečiai Vilkaviškyje demonstravo aukštą klasę ir meistriškumą.