Italijos rinktinė po atkaklios kovos įveikė Belgiją. Pusfinalyje jų jau laukia Ispanijos komanda

Penktadienį startavusiuose „Euro 2020“ ketvirtfinalių mūšiuose sulaukta intriguojančios priešpriešos: dėl kelialapio į pusfinalį Miunchene kovoję Italijos futbolininkai po dviejų įvarčių atsilaikė prieš belgus ir šventę pergalę 2:1 (2:1). Tai buvo jau 15-oji italų sėkmė tarpusavio akistatose prieš Belgiją. Pusfinalyje italai grumsis su ispanais.

Varžyboms teisėjavo arbitrų komanda iš Slovėnijos: Slavko Vinčić, Tomaž Klančnik ir Andraž Kovačič.

Startinės komandų sudėtys:

Belgija: Courtois, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, Meunier, Witsel, Tielemans, T Hazard, De Bruyne, Lukaku, Doku.

Italija: Donnarumma, Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola, Barella, Jorginho, Verratti, Chiesa, Immobile, Insigne.

1 min. Varžybos Miunchene prasideda.

6 min. Abi komandos varžybas pradeda aktyviai ir smūgis seka smūgi.

13 min. Italija įmuša įvartį, tačiau teisėjas su VAR pagalba jo neįskaito.

27 min. Abi komandos ir toliau aktyviai atakuoja, tačiau vartai ir toliau lieka „sausi".

31 min.  ĮVARTIS! Italijos rinktinė vėl veržiasi į priekį ir panašu šį kartą Marco Verratti įvartis bus įskaitytas.

44 min. ĮVARTIS! Kėlinio pabaigoje Lorenzo Insigne nuostabiu, tolimu smūgiu dvigubina komandos persvarą ir Italija pirmauja rezultatu 2 - 0.

45 min. ĮVARTIS! Teisėjui paskyrus 11 metrų baudinį, Romelu Lukaku švelnina rezultatą ir rezultatas tampa 2 -1.

45 min. Teisėjo švilpukas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą.

52 min. Antrajame kėliniyje ir toliau geriau atrodo Italijos rinktinė, kuri sugeba ne tik ilgiau kontroliuoti kamuolį, bet ir susikurti daugiau progų pelnyti įvartį.

69 min. Italija ir toliau bando iš toli „pramušti" varžovų vartininką.

79 min. Leonardo Spinazzola panašu patiria rimtą kojos traumą ir ant neštuvų palieka aikštelę.

85 min. Italijai atsitraukus į gynybą, varžovai tuom naudodamiesi bando daugiau kontroliuoti kamuolį ir ieškoti progos įvarčiui.

90 min. Italas Domenico Berardi užsidirba geltoną kortelę.

90 min. Italija tiesiog triumfuoja ir keliauja į Europos futbolo čempionato pusfinalį kuriame jų jau laukia Ispanijos rinktinė apie kurios žygį į ketvirtfinalį galite skaityti: