Jonas Valančiūnas

Įspūdingas Jono Valančiūno dviženklis ir beveik pusantro šimto „Pelicans“ taškų

Rezultatyvų pasirodymą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate surengė beveik 150 taškų į Vašingtono „Wizards“ (3/20) krepšį suvertusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (14/11) komanda, kurioje Jonas Valančiūnas taip pat demonstravo savo galimybes.

Naujojo Orleano klubas svečiuose 142:122 nugalėjo vieną Rytų konferencijos autsaiderių „Wizards“.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos pasiaukojamai grūmėsi po krepšiais. Per 33 minutes jis pelnė 16 taškų (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 1/1, baudų metimai 3/4), atkovojo 18 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą kamuolį perėmė ir prarado bei suklydo 4 sykius.

Tvirtai „Pelicans“ ekipą į pergalę vedė Brandonas Ingramas, kuris per 31 minutę surinko 40 taškų (dvitaškiai 13/19, tritaškiai 1/4, baudų metimai 11/12).

Iš pralaimėjusiųjų labiausiai išsiskyrė Kyle‘as Kuzma, pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.