ŠAUNUOLIAI. Vilniuje Klaipėdos lengvaatlečiai iškovojo krūvą medalių - žibėjo tiek mergaitės, tiek berniukai.  LAM nuotr.

Iš Vilniaus - su visų spalvų medaliais

Vilniuje vykusiame Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionate Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos (LAM) auklėtiniams sužibo visų spalvų medaliai.

Pirmąsias vietas skirtingose rungtyse iškovojo Aleksej Kotok (60 m bėgimas, trenerė Natalija Krakienė), Gediminas Dirginčius (60 m barjerinis bėgimas, treneris Alvydas Šilauskas) ir Artemij Danilov (1000 m sportinis ėjimas, N. Krakienė).

Ant antrojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Greta Stalnionytė (60 m bėgimas, Vita Baronienė) ir Smiltė Čižauskaitė (60 m barjerinis bėgimas, V. Baronienė).

Trečiąsias vietas iškovojo Emil Burdin (600 m bėgimas, Eglė Bogužė), Smiltė Bušniauskaitė (1000 m bėgimas, Viltė Čiapienė ir Linas Bružas) ir Deividas Šverys (1000 m bėgimas, Viltė Čiapienė).

ŠAUNUOLIAI. Vilniuje Klaipėdos lengvaatlečiai iškovojo krūvą medalių - žibėjo tiek mergaitės, tiek berniukai.  LAM nuotr.