Iš Vilniaus - su auksu ir sidabru

Vilniuje vykusiame Lietuvos uždarų patalpų irklavimo čempionate, kur specialiais treniruokliais „Concept2“ varžėsi net 450 įvairaus amžiaus irkluotojų, puikiai sekėsi ir Klaipėdos irklavimo centro atstovams.

Šiose irkluotojų sezono pabaigtuvėse dalyvavo net 450 įvairių amžiaus grupių irkluotojų net tik iš Lietuvos, bet ir svečiai iš Latvijos bei Estijos.

Klaipėdos irklavimo centrui atstovavo 70 sportininkų.

Jau ne vienerius metus uždarų patalpų irklavimo čempionatas vykdomas naudojant specialius irklavimo treniruoklius „Concept2“. Tokios varžybos atskleidžia sportininko fizinio pasirengimo lygį.

Be to, reikia pažymėti, kad tokias „sausumos varžybas“ organizuoja tarptautinė irklavimo federacija ir vykdo Europos bei pasaulio čempionatus.

Elito sportininkams tai svarbios varžybos, nes rezultatai yra vertinami įtraukiant sportininkus į nacionalinės rinktinės sudėtį.

Dalyviai turėjo įveikti 500 m, 1000 m, 2000 m distancijas.

Klaipėdos irklavimo centro atstovams šiose varžybose sužibo aukso ir sidabro medaliai.

Saulė Kryževičiūtė tapo jaunimo amžiaus grupės čempione. Tarp vaikinų jaunimo amžiaus grupės dalyvių pirmąją vietą iškovojo Benas Paunksnis, antrąją - Domantas Riauba.

Tik viena šimtąją atsilikę nuo prizininkų trejetų savo amžiaus grupėse ketvirtąsias vietas iškovojo Jonas Šaparavičius (U23) ir Žygimantas Vyšniauskas (U19).

Į geriausiųjų šešetuką savo amžiaus grupėse pateko Gabrielė Kazakevičiūtė (5 vieta), Gabrielius Alonderis (6 vieta), Greta Bukauskaitė (6 vieta), Gabrielė Kanciūtė (6 vieta) ir Kajus Žitkus (6 vieta).

Tarp moterų Viktorija Senkutė iškovojo sidabro medalį.

„2023 metai Klaipėdos irkluotojams buvo sėkmingi - iškovotas olimpinis kelialapis, pelnyti Europos jaunimo irklavimo čempionato medaliai, Klaipėdos miestui tarptautinėse varžybose atstovavo 22 irkluotojai“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos irklavimo centro direktorius Liudvikas Mileška.

FOTO APRASAS PAGERBĖ. Jaunimo amžiaus grupės čempionas Benas Paunksnis buvo iškeltas į viršų.

FOTO APRASAS VARŽYBŲ AKIMIRKA. Klaipėdietis Jonas Šaparavičius.

FOTO APRASAS APDOVANOJO. Saulė Kryževičiūtė (viduryje) tapo jaunimo amžiaus grupės čempione.

FOTO AUTORIUS LIF (Ievos ŽELVYTĖS) nuotr.