Iš Lenkijos į Klaipėdą grįžo su bronza

Pelpline (Lenkija) vykusiame tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro atstovas Lukas Krasauskas iškovojo bronzos medalį.

Daugkartiniam Lietuvos čempionui svorio iki 97 kg grupės varžybose teko grumtis su itin pajėgiais varžovais - Europos čempionatų prizininkais lenkais Radoslaw Barano ir Zbygniew Baranowski bei Europos čempionato penktos vietos laimėtoju vokiečiu Eriko Sveno Thieles.

Kitas klaipėdietis Tomas Baracevičius (iki 65 kg; 13 dalyvių) iškovojo penktąją vietą.

Iš lietuvaičių dar bronzos medalius pelnė Kelmės atstovas Paulius Leščauskas (iki 79 kg; 11 dal.) ir raseiniškis Domantas Pauliuščenko (86 kg; 8 dal.).

Tarptautiniame turnyre Pelpline galynėjosi 82 „laisvūnai“ iš Lenkijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Belgijos ir Lietuvos.