VIENAS - NE KARYS. Ignas Sargiūnas (su kamuoliu) surengė puikų individualų pasirodymą, tačiau tai džiaugsmo neatnešė, kadangi neptūniečiai pralaimėjo prieš „Betsafe-LKL“ autsaiderius. BC „Neptūnas“ (Vykinto SELIVONČIKO) nuotr.

Igno Sargiūno šou nepadėjo

(1)

„Turbūt nuo pat rungtynių pradžios nepavyko įtikinti vyrų, kad bus sunku. Leidome jiems pajusti metimus ir...“ - po pralaimėjimo Kėdainiuose prieš „Nevėžį-Optibet“ kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Mindaugas Brazys.

Pralaimėjimo kartėlis didesnis ir dėl to, kad aikštės šeimininkams nusileista po pratęsimo rezultatu 92:96 (22:26, 17:18, 21:21, 26:21, 6:10).

Vieną kuklesnių savo mačų po sugrįžimo į Lietuvą sužaidė Ąžuolas Tubelis. Jis per 25 minutes surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), taip pat jo sąskaitoje 5 atkovoti ir 3 prarasti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 4 naudingumo balai. Tiesa, jis išnaudojo pražangų limitą, tad pratęsimą praleido ant suolo.

Jis buvo nerezultatyviausias tarp aikštėje pasirodžiusių „Neptūno“ žaidėjų.

Klaipėdos komandoje išsiskyrė Ignas Sargiūnas - 36 minutės, 26 taškai (1/4 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 3 atkovoti, perimtas ir 2 prarasti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 pražangos bei 25 naudingumo balai. Skirtingus dvigubus dublius pridėjo Zsomboras Maronka ir Žygimantas Janavičius.

Nugalėtojams po 20 taškų pelnė Zane'as Watermanas ir Ignas Vaitkus.

„Neptūnas“ laimėjo kovą dėl kamuolių (45:37) ir išsidalino gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų (27:15), tačiau prastai metė iš toli (9/29, 31 procentas) bei strigo ties baudų metimų linija (21/33, 63 procentai).

„Nevėžis-Optibet“ su šia pergale pakilo iš paskutiniosios turnyro lentelės vietos ir aplenkė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4/14).

„Neptūnas“ dalinasi septintąją poziciją su Jonavos „CBet“ (6/11).

Pirmasis klaipėdiečių ir kėdainiškių komandų susidūrimas toks intriguojantis nebuvo - Klaipėdos „Švyturio“ arenoje „Neptūnas“ triumfavo užtikrintai rezultatu 97:74.