Europos taurę laimėjo ir bilietą į Eurolyga pelnė Bolonijos krepšininkai

Europos taurės turnyro nugalėtojų taurė pirmą kartą atiteko atiteko Bolonijos „Virtus“ (Italija) klubui.

Archyvų nuotr.

Italijos ekipa finale savo arenoje 80:67 (25:12, 16:19, 21:22, 18:14) nugalėjo Bursos „Frutti Extra“ krepšininkus ir iškovojo teisę kitais metais varžytis Eurolygoje.

Priminsime, kad Bolonijos krepšininkai pirmajame atkrintamųjų varžybų etape eliminavo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą, o vėliau įveikė ir Ulmo „Ratiopharm“ bei Valensijos „Valencia“ komandas.

Bursos komanda pakeliui į finalą buvo įveikusi Belgrado „Partizan“, Liublianos „Cedevita Olimpija“ ir Andoros „MoraBanc“ klubus.