Europos futbolo čempionatas: Ukrainiečių pasirodymas čempionate baigėsi visišku sutriuškinimu

Anglijai liko du žingsniai iki svajonės. Europos futbolo čempionate šeštadienį paskutines ketvirtfinalio rungtynes Romoje žaidė Ukrainos ir Anglijos rinktinės, kurios į turnyrą atvyko su skirtingais lūkesčiais. Anglai nepaliko jokių vilčių ukrainiečiams ir šventė įspūdingą pergalę 4:0 (1:0).

Varžyboms teisėjavo arbitrų komanda iš Vokietijos: Felix Brych, Mark Borsch ir Stefan Lupp.

1 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią.

4 min. ĮVARTIS! Pačioje rungtynių pradžioje Harry Kane išveda Anglijos rinktinę į priekį.

15 min. Anglija ir toliau kontroliuoja varžybų eigą, tačiau rezultato pakeisti jiems nepavyksta.

17 min. Ukrainietis Roman Yaremchuk turi puikią progą pasižymėti, tačiau įvarčio pasiekti jiems nepavyksta.

25 min. Abi komandos žaidžia vidurį aikštės, ir nei viena, nei kita, atakuoti varžovų nesiryžta.

33 min. Ukrainietis Sergey Kryvtsov patiria traumą ir varžybų tęsti jau nebegali.

45 min. Nuskamba teisėjo švilpukas skelbiantis pertrauką.

47 min. ĮVARTIS! Harry Maguire dvigubina rungtynių rezultatą. Anglija 2 - 0 pirmauja.

51 min. ĮVARTIS! Harry Kane muša antrąjį savo įvartį ir Anglija priekyje jau 3 - 0.

63 min. ĮVARTIS! Anglijos rinktinė pradeda triuškinti varžovus. Po Jordan Henderson įvarčio, rezultatas tampa 4 - 0.

90 min. Anglija sutriuškina Ukrainos rinktinę ir žengia į Europos futbolo čempionato pusfinalį.