EURO 2020 loterija tęsiasi: į Europos stipriausiųjų ketvertą Ispanija įžengė po baudinių serijos

Penktadienį Europos futbolo čempionate (EURO 2020) prasidėjo ketvirtfinalio susitikimai. Pirmosios dėl kelialapio į pusfinalį santykius Sankt Peterburge aiškinosi Ispanijos ir Šveicarijos rinktinės. Čia nugalėtojas nepaaiškėjo nei per pagrindinį laiką (1:1), nei per pratęsimą.

Abu įvarčius mušė šveicarai. Iš pradžių kamuolį į savo vartus nukreipė Denisas Zakaria (8 min.), o rezultatą antrame kėlinyje išlygino Xherdanas Shaqiri (68 min.).

Nuo 78 minutės Šveicarijos rinktinė žaidė dešimtyje: už žaidimą ištiestomis kojomis į varžovą raudonąją kortelę užsidirbo Remo Freuleris.

Tačiau ir būdama ne visos sudėties Šveicarijos ekipa sugebėjo atlaikyti ispanų puolimą ir per likusias pagrindinio laiko minutes, ir per papildomas 30 minučių.

Atėjus baudinių serijai Šveicarijos rinktinės aistruoliai tikėjosi, kad jų palaikoma komanda baudinius muš taip pat taikliai, kaip ir per aštuntfinalio susitikimą su Prancūzija.

Tačiau taiklių smūgių buvo mažai. Vienas ispanų žaidėjas kamuolį nukreipė į virpstą, kito ispano spirtą kamuolį atmušė vartininkas.

Šveicarijos futbolininkai taip pat nebuvo tokie pasitikintys: dviejų žaidėjų smūgius atrėmė ispanų vartininkas Unai Sinomas.

Lemiamą, penktą, smūgį atlikęs Šveicarijos rinktinės žaidėjas kamuolį nukreipė virš vartų – tai reiškė, kad Ispanija baudinių seriją laimėjo 3:1 ir iškopė į pusfinalį.