Egipte - Klaipėdos pliažo tinklininkių sidabrinis žygis

Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) atstovės Ieva Dumbauskaitė ir Skalvė Križanauskaitė Egipte vykusiame 4-ajame „Women's Pro Beach Volleyball Cup“ moterų paplūdimio tinklinio turnyre iškovojo sidabro medalius.

Jos pirmąjį etapą įveikė sėkmingai ir pelnė kelialapį į pusfinalį.

Vėliau mūsiškės pademonstravo jėgą ir prieš argentiniečių Cecilios Peraltos ir Fernandos Pereyros porą: pergalę Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovės iškovojo rezultatu 2-0 (21:18, 29:27).

Kitame pusfinalyje amerikietės Kimberly Hildreth ir Teegan Van Gunst 2-0 (21:10, 21:12) nugalėjo slovėnes Tajdą Lovšin ir Tjašą Kotnik.

Kovoje dėl aukso I. Dumbauskaitė ir S. Križanauskaitė rezultatu 0-2 (14:21, 13:21) nusileido amerikietėms.

Bronzą iškovojo slovėnės, kurios rezultatu 2-1 (19:21, 21:18, 16:14) nugalėjo argentinietes.

Klaipėdietė I. Dumbauskaitė - tituluočiausia Klaipėdos paplūdimio tinklininkė. Ji per savo sportinę karjerą pasiekė išties įspūdingų pergalių - tapo Europos ir pasaulio jaunių čempione, Pasaulio taurės bronzos medalio laimėtoja, Europos čempionato zoninių turnyrų (EEVZA) nugalėtoja ir prizininke, pirmojo istorijoje sniego tinklinio Europos čempione, įvairių tarptautinių turnyrų nuolatine dalyve ir nugalėtoja.

Anksčiau ji varžybose dalyvaudavo su kitomis partnerėmis, o šiemet jau ima žibėti įvairiuose tarptautiniuose turnyruose su jaunąja S. Križanauskaite. Ši pora po truputį įsibėgėja ir tikimasi, kad artimiausiu metu pergalių tik daugės.