Dziudo atstovams - visų spalvų medaliai

Prienuose vykusiame Lietuvos moksleivių dziudo čempionate, kuriame dalyvavo per 250 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų, klaipėdiečiai iškovojo penkis medalius.

Klaipėdos ekipos pagrindą sudarė „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai, treniruojami trenerių Jono Tilviko ir Andriaus Mikėno.

Puikiai šiame čempionate kovojo Jegor Čupalov (svorio per 90 kg grupė). Nepalikęs jokių šansų savo priešininkams, visus įveikęs aiškia persvara arba skausmingais veiksmais, Jegoras tapo čempionato nugalėtoju.

Netoli tokio pat laimėjimo buvo ir Julius Vaišvila (iki 73 kg). Bet, deja, finalinėje kovoje Julius turėjo pripažinti dziudisto iš Panevėžio pranašumą ir teko tenkintis sidabro medaliu.

Trečiąsias vietas skirtingose svorio grupėse iškovojo Gabrielė Dolgovaitė (per 70 kg), Dominykas Lavrentjevas (iki 81 kg) ir Ilja Gozbenko (per 90 kg).