Dominavusio centro pakylėtas „Neptūnas“ sudavė dar vieną antausį „Wolves“

(1)

Austinas Wiley surinko 24 taškus, 12 atkovotų kamuolių ir 37 naudingumo balus.

Trečiąją pergalė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Austino Wiley vedamas Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai (3-5).

Mindaugo Brazio auklėtiniai namuose 100:80 (18:17, 30:21, 22:19, 30:23) įveikė Alytaus „Wolves“ ekipą (5-3).

Tai buvo antroji „Neptūno“ pergalė prieš Alytaus klubą šiame sezone, kartą klaipėdiečiai varžovus buvo įveikę Karaliaus Mindaugo taurės rungtynėse.

Klaipėdiečiai spurtavo antrajame kėlinyje, kuomet laimėjo atkarpą 17:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (37:27). Į ilgąją rungtynių pertrauką uostamiesčio klubas išėjo pirmaudami 10 taškų (48:38).

Po pertraukos aikštėje vyko atkakli kova, tačiau vilkams niekaip nepavyko priartėti prie šeimininkų. Pajūrio ekipa prieš lemiamą susitikimo ketvirtį pirmavo 13 taškų (70:57).

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o likus 5 minutėms „Neptūnas“ pasiekė rekordinę, 20 taškų persvarą (82:62). Puolime strigę alytiškiai patyrė antrąją nesėkmę LKL pirmenybėse paeiliui.

Klaipėdos komandoje žibėjęs Austinas Wiley per 24 minutes pelnė 24 taškus (6/12 dvit., 12/14 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei surinko 37 naudingumo balus.

Alytaus ekipos gretose išsiskyrė Eigirdas Žukauskas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 25 taškai (5/6 dvit., 3/8 trit., 6/7 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

Alytaus komanda vertėsi be traumą besigydančio sunkiojo krašto puolėjo Vitalijaus Kozio.

Rungtynių pabaigoje 100-ąjį tašką trimis taikliomis baudomis pelnė Matas Vaitkus.

„Neptūnas“: Austinas Wiley 24 (6/12 dvit., 12/14 baud., 12 atk. kam., 3 blok., 37 naud.), Deividas Gailius 22 (5/7 trit.), Rokas Gustys 15 (6/7 dvit.), Matas Jogėla 12 (1/5 trit., 6 atk. kam.), Nojus Mineikis 10 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 9 (1/5 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam.).

„Wolves“: Eigirdas Žukauskas 25 (5/6 dvit., 3/8 trit., 6/7 baud.), Adas Juškevičius 14 (3/8 trit.), Ahmadas Caveras 12 (4/9 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Regimantas Miniotas (7/8 baud., 6 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis po 9.